logo label en left


tripadvisor

 Hotel Mariant je 3 hvězdičkový hotel, situován ve východní části ostrova, na neobyčejném místě mezi malou rybářskou pláží S'illot a pláží Sa Coma, která volně přechází v chráněnou přírodní rezervaci Punta de n'Amer.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historicky symbolických vykopávek S'illot.

Celková renovace hotelu proběhla v roce 2005 ve všech jeho částech, díky čemuž Vám nabízí maximální komfort a kvalitu všech nabízených služeb.

Bezpochyby se jedná o perfektní místo pro strávení příjemné a nezapomenutelné dovolené.

V blízkosti se nachází lékárna, doktor, městská hromadná doprava, taxi, půjčovny aut a kol, nákupní centrum, sportovní centra a mnohem více.

Využít můžete venkovní bazén s terasou na slunění opatřenou zábranami proti větru.

Pro odpočinek, relaxaci a sport, jsou k dispozici – klimatizovaný bazén, vířivka, sauna, turecké lázně a posilovna (od června do září mimo provoz).

Zejména klienti s dětmi ocení dětský park určen výhradně hostům hotelu Mariant.

Hotel nabízí možnost rezervace programu ALL-INCLUSIV, která zahrnuje snídani, oběd, večeři a neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Naše prostory baru jsou prostorné a pohodlné. Disponují salónem, kde můžete využívat služeb baru, sledovat televizi, číst či surfovat po internetu s WI-FI připojením zdarma, nebo v internetovém koutku za poplatek. Pokud jste kuřáci, máme pro vás speciální místo, kde si můžete bez starostí vychutnat svou cigaretu.

V restauraci, kde si sami nabíráte dle chuti, můžete ochutnat široké spektrum gastronomických specialit z naší nabídky jídel připravených pro Vás.

Za zmínku stojí také gala večeře, připravovaná jednou týdně naším šéf kuchařem. Ochutnat tak můžete typické mallorské speciality.

OFICINA CENTRAL

c/ Llevant, 11 · 07687 Sant Llorenç des Cardassar · S'illot · Sa Coma · Tel. 971 81 00 00 · fax 971 81 00 02